Телефони технічної підтримки

Будні 8:00 - 20:00 Вихідні 9:00 - 18:00

Бухгалтерія

Від первинного документа до здачі електронного звіту одна мить

Не потрібно замислюватись про облік, просто заповнюйте документи – рахунки, накладні, акти. Звіти будуть підготовлені автоматично.

Всі документи завжди під рукою

Будь-який документ доступний одним кликом. Первинна документація створюється на основі готових форм. Механізм автозаповнення і підказки дозволять швидко підготувати рахунок, накладну, акт або доручення.

Імпорт документів з других систем

У сервіс можна завантажувати банківські виписки з інших систем. Програма розпізнає всі дані, прив'яже виписку до рахунку і збереже в стандартному вигляді. Дані імпортованих документів використовуються для складання звітності.

Пакетне створення та зберігання

Всі документи, що відносяться до одного договору купівлі-продажу, зберігаються разом. Потрібно лише заповнити рахунок, і на його підставі легко створити весь необхідний пакет документів - товарну накладну, податкову накладну, доручення, акт виконаних робіт.

Оплата на місці

В сервісі можна контролювати облік платежів по договорах. Досить виділити потрібний рахунок, ввести дату оплати і сплачений документ буде використаний для ведення податкового обліку і створення звітності.

Електронна пошта Телефон

Зареєструватись

Реєструючись, дозволяю обробку наданих даних. Детальніше тут
Запитання та відповіді