iFin logo iFin Обрати тариф Продовжити ЕЦП
Область:
Область:  
Реєстрація
Зареєструватись з ЕЦП

Продовження ключів ЕЦП

13.02.2020

 

Дорогі друзі!

В наш час нас оточує величезна кількість інформацію. Новини, події, зміни в законодавстві, нові завдання на роботі. Іноді цей потік так сильно впливає на нас, що ми можемо забувати дійсно важливі речі.

Якщо ми говоримо про бухгалтерію, то однією з таких важливих речей є електронні ключі для підпису документа. Нажаль, на нашій практиці було багато не дуже приємних випадків, коли клієнту потрібно швидко подати звіт, залишається декілька днів до закінчення терміну подання, і виявляється, що підпис закінчився тиждень, чи місяць тому… Нічого не залишається крім того, як почати збирати список документів, їхати в податкову, стояти в черзі, та отримувати нові електронні ключі. І це добре коли податкова знаходиться в твоєму місті, недалеко, але багатьом доводиться їхати не один десяток кілометрів до своєї податкової.

Ми завжди намагаємось зробити так, щоб наші клієнти як найменше турбувалися з питань подання звітності. Саме через це, три роки тому, ми почали співпрацювати с АЦСК, які допомагають нашим клієнтам продовжувати термін дії електронних підписів в онлайн режимі!

Тепер вам не потрібно хвилюватися з приводу закінчення терміну дії ваших ключів, адже тепер завжди можна продовжити термін їх дії, не виходячи з дому. Але, потрібно пам'ятати, що отримати новий підпис можна тільки в тому разі, якщо термін дії старого ще не закінчився. Щоб більше ніколи не повторювались ситуації, з неочікуваним закінченням терміну дії підпису, наразі ми маємо декілька каналів для інформування наших клієнтів.

По-перше, це повідомлення на сторінці нашого сервісу.

По-друге, це повідомлення на вашу електронну пошту.

І по-третє, це дзвінок від нашого спеціаліста технічної підтримки, який не тільки нагадає про закінчення електронних ключів, а ще й допоможе вам продовжити їх термін дії через наш сервіс, не виходячи з дому.

 

Ми завжди раді допомогти, та будемо і дали намагатися зробити вашу роботу максимально комфортною. Приєднуйтесь до iFin!

З 2011 року більше 13 мільйонів успішно поданих звітів з iFin

Долучайтесь https://www.facebook.com/iFinmaster/