Підтримка:
(044) 22-77-0-66 (093) 17-00-8-66 (067) 35-46-4-02 (050) 411-99-36

Про iFin

Компанія iFin - реформатор системи електронного документообігу та електронної звітності в Україні

У вересні 2012 року з урядом підписана угода про створення передового та зручного для бізнесу програмного забезпечення, яке має вивести використання електронних сервісів в Україні на якісно новий рівень.

Ми розробили функціональний і найдосконаліший в Україні сервіс для створення і здачі електронної звітності. Платники податків тепер можуть вести свій бізнес, не поглиблюючись у вивчення бухгалтерського обліку й здавати звітність через інтернет, не виходячи з офісу.

У якості платформи онлайн сервіс iFin використовує Windows Azure, сервери якої розташовані в декількох європейських країнах, що забезпечує високу безпеку ведення бізнесу та збереження конфіденційної інформації.

Докладно про безпеку системи iFin

Компанія iFin – це команда молодих і досвідчених фахівців в області інформаційних технологій, бухгалтерського та податкового обліку, які брали участь у розробках найсучасніших сервісів.

Маючи у штаті кваліфікованих бухгалтерів-аудиторів, компанія iFin надає комплекс послуг з бухгалтерського обслуговування приватних підприємців і компаній різної форми власності, проводить тренінги з оволодіння передовим бухгалтерським сервісом.

Багаторічний досвід роботи членів команди iFin у відомих в Україні компаніях «Дебет Кредит», «Арт-Майстер», «Matrix42», «Softhome», «Edsson», «Infojet», «Procter & Gamble», в аналітичному відділі Міністерства доходів і зборів говорить сам за себе.

Як розробник передових комп'ютерних технологій, компанія iFin пропонує клієнтам послуги нового рівня та якості – сплата податків через інтернет. З цією метою встановлюються тісні зв'язки з найбільшими фінансовими установами, для впровадження сервісів в комплекс банківських послуг.

Проста реєстрація

Електронна пошта

Телефон

Зареєструватись

Після реєєстрації Ви зможете швидко
здавати будь-які звіти і, за бажанням,
легко вести облік
Реєструючись, дозволяю обробку наданих даних. Детальніше тут
Запитання та відповіді