Зарєєструватися
детальніше
Заповнити дані
компанії
детальніше
Підписати договір
з ДФС, ПФУ і ДССУ
детальніше

Здавати звіти

детальніше

Зареєструватися

Початок користування

Для того, щоб розпочати роботу з сервісом iFin, необхідно зайти на сайт ifin.ua та натиснути «Вхід у систему» у правому горішньому куті.

Реєстрація та вхід у систему

Якщо раніше Ви не працювали з нашою системою – перейдіть на вкладку Реєстрація.

Введіть свій e-mail, телефон, пароль, його підтвердження та натисніть кнопку «Зареєструватись».

На Вашу електронну адресу прийде лист для підтвердження реєстрації. Перейдіть за посиланням у листі. Реєстрацію закінчено.

Відкриється форма входу в систему. Введіть свій e-mail, пароль та натисніть кнопку «Увійти».

Заповнити дані компанії

Додати компанію

В особистому кабінеті Вам потрібно ввести дані Вашої компанії. Натисніть «Додати компанію» у правому горішньому куті обравши «Додати компанію» з випадаючого списку. Після цього відобразиться Помічник створення підприємства. Сервіс iFin дає можливість вести декілька підприємств одночасно і додавати їх у такий самий спосіб.

Підключення ключів ЕЦП

Для швидкого створення підприємства відкриється меню «Підключення ключів». Натиснувши піктограму ключа можна додати ключі електронного цифрового підпису, інформація з сертифікатів яких буде основою для створення нової компанії.

Тепер треба вказати розташування електронного ключа , за допомогою якого буде створено компанію. Вкажіть шлях до файлу та натисніть «Відкрити». Після підключення ключів ЕЦП, введіть паролі та натисніть «Далі».

Інформація про організацію

Відкриється вікно, де необхідно ввести повну назву організації, тип компанії і систему оподаткування. Після того як введете необхідну інформацію, натисніть «Зберегти».

Заповнення інших полів

Система зчитає всю доступну інформацію з ключів (ПІБ, ІПН / ЄДРПОУ, назва підприємства). Всі інші поля потрібно заповнити самостійно.

Зверніть увагу - для того, щоб укласти договір з Державною Фіскальною службою України, Вам необхідно вказати у якому територіальному органі ДФС обліковується Ваша компанія.

Дізнатися про це можна за посиланням:

Територіальні органи ДФС України

Підписати договір
з ДФС, ПФУ і ДССУ

Укладання договору

Натисніть «Управління ЕЦП» для переходу на сторінку налаштувань ЕЦП.

Якщо у Вас є діючий договір (підписаний в іншому ПЗ) - проставте «Маю договір».

Якщо ви отримали нові ключі ЕЦП і раніше не підписували договір - натисніть кнопку «Підписати».

Дані органу ДФС

Інформацію про начальника та адресу Вашого органу ДФС ви можете дізнатися за посиланням в інтернеті, або зателефонувавши за номером гарячої лінії Інформаційно-Довідкового департаменту ДФС:

0-800-501-007

Здавати звіти

Оплата компанії

Для того, щоб здавати всі звіти до контролюючих органів, необхідно активувати обліковий запис компанії. Натисніть «Оплатити компанію» – відкривається сторінка з описами пакетів, де Ви зможете обрати потрібний тариф.

Тариф "Професійний"

На сторінці цін оберіть тариф "Професійний", оберіть спосіб оплати та оплатіть.

Якщо оплатити карткою – Ваша компанія буде миттєво активована.

Створення нового звіту

Все, налаштування завершені! Для ручного створення нового звіту необхідно перейти у розділ «Звітність» та натиснути кнопку «Створити звіт».
В розділі «Рекомендовані для Вашого підприємства» Ви знайдете список рекомендованих звітів. Ви можете створити звіт самостійно або завантажити готовий (якщо він був створений в іншій програмі).

Отримання квітанцій

Після цього ви отримаєте дві квітанції від контролюючого органу.

Квитанція №1 - підтвердження передачі електронних податкових документів до органу ДФС (відповідність затвердженому формату та наявність необхідних підписів). Датою та часом надання таких документів до органу ДФС є дата та час, зафіксовані у Квитанції №1.

Квитанція №2 - підтвердження прийняття електронних податкових документів до баз даних ДФС. Отримання квитанції №2 зі статусом "Прийнято" означає успішне подання звіту.

Ви дізналися, як почати здавати звітність.
Можливо, Вам буде цікаво:

Як купити
електронні ключі?
Для тих, хто користувався іншим ПЗ Зареєструватися зараз
Електронна пошта Телефон

Зареєструватись

Реєструючись, дозволяю обробку наданих даних. Детальніше тут
Запитання та відповіді